BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vokietijos ir Lietuvos verslo atstovai aptarė bendradarbiavimo gynybos srityje perspektyvas

Data

2022 07 04

Įvertinimas
2
20220630_Alfredas_Pliadis_AL6_2780.jpg

Birželio 30 d.   Krašto apsaugos ministerijoje susitikusiems vienų didžiausių Vokietijos gynybos pramonės bendrovių ir Lietuvos pramonės bei verslo įmones vienijančių konfederacijų ir asociacijų atstovams Gynybos resursų agentūros prie Krašto apsaugos ministerijos atstovai pristatė vėliau šiais metais Lietuvoje planuojamą surengti „Pramonės dieną“ (angl. „Industry Day).

„Šis susitikimas – tai puiki galimybė Lietuvos pramonę vienijančioms organizacijoms iš pirmų lūpų išgirsti Vokietijos įmonių lūkesčius potencialiems Lietuvos gamintojams bei tiekėjams bei sužinoti apie atrankos procedūras. Komponentų gamyba Lietuvoje ir Lietuvos įmonių užmegzti ryšiai būtų svarbus žingsnis ateities glaudesniam bendradarbiavimui su pagrindiniais ginkluotės gamintojais“, – pabrėžė Gynybos resursų agentūros prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Sigitas Dzekunskas, pasveikinęs  atvykusius renginio dalyvius.

Numatoma, kad šiais metais vyksiančioje „Pramonės dienoje“ Vokietijos įmonių „Rheinmetall Landsysteme“ GmbH ir „Krauss-Maffei Wegmann GmbH & Co KG“ atstovai Lietuvos įmonėms pristatys galimybes dalyvauti konkursuose, susijusiuose su pėstininkų kovos mašinų „Boxer“ aptarnavimu ir komponentų gamyba, o taip pat ir platesnio bendradarbiavimo su  šiomis  Vokietijos  įmonių galimybes. „Pramonės dienoje“ bus kviečiamos dalyvauti Vokietijos įmonių kriterijus atitinkančios ir atrinktos Lietuvos įmonės.

Susitikime dalyvavo vienų didžiausių Vokietijos gynybos pramonės bendrovių „Rheinmetall Landsysteme“ GmbH, „Krauss-Maffei Wegmann GmbH & Co KG“ ir ARTEC GmbH atstovai bei pagrindinių Lietuvos pramonę vienijančių organizacijų atstovai.  

Nuotraukų autorius A. Pliadis