BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Stiprinami Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės pajėgumai

Data

2022 06 09

Įvertinimas
0
3-1.jpg

Siekdama aprūpinti Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazę Šiauliuose reikalinga oro uosto technika, Krašto apsaugos ministerija perdavė Aviacijos bazei  65 kub. m. aviacinio kuro pildytuvą.  Jis padės aprūpinti Aviacijos bazėje dislokuotus orlaivius aviaciniais degalais, taip pat bus naudojamas kurui pervežti ir laikyti.

Naujuoju kuro pildytuvu bus galima aprūpinti degalais keletą naikintuvų arba didelį transporto orlaivį Aviacijos bazėje. Tai pirmas tokio tipo Lietuvos kariuomenės Karinėse oro pajėgose kuro pildytuvas, kuris žymiai pagreitins orlaivių paruošimą užduočių vykdymui, taip pat ir NATO oro policiją vykdančių sąjungininkų naikintuvų pasiruošimą.

Kuro pildytuvą Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos  įsigijo pagal sutartį, pasirašytą  su  UAB  KMT  už beveik 600 tūkst. eurų.  

Krašto apsaugos ministerijos nuotraukos