BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Rukloje surengtas Lietuvos kariuomenės šarvuotųjų visureigių JLTV pristatymas

Data

2021 08 19

Įvertinimas
3
1.png

Rugpjūčio 17 d. Rukloje buvo pristatyti pirmieji šarvuotieji kovinės paramos visureigiai JLTV (angl. Joint Light Tactical Vehicle). Pagal Lietuvos Respublikos ir Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybių pasirašytą G2G sutartį Lietuva įsigijo 200 šarvuotųjų visureigių. Pirmąją Lietuvą pasiekusią visureigių JLTV partiją – 50 vienetų – gavo Lietuvos kariuomenės mokymo padaliniai, kuriuose buvo parengti pirmieji vairuotojai ir mechanikai. 

Likusieji visureigiai kartu su ginkluote, ryšio stebėjimo įranga, įrankiais, diagnostikos įranga ir atsarginėmis dalimis Lietuvos kariuomenei bus perduoti iki 2024 m.

JLTV – techniškai pažangūs, vieni moderniausių pasaulyje taktinių šarvuotųjų visureigių. Šiuos automobilius gamina Jungtinių Amerikos Valstijų įmonė „Oshkosh Defense“.

Plačiau skaitykite:

http://kam.lt/lt/naujienos_874/aktualijos_875/rukloje_pristatyti_lietuvos_kariuomenes_sarvuotieji_visureigiai_jltv_karinis_bendradarbiavimas_su_jav_auga.html.