BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


JAV Gynybos departamento Gynybos inovacijų padalinys (DIU) pristatys galimybes Lietuvos įmonėms dalyvauti DIU projektuose

Data

2023 01 05

Įvertinimas
0
JAV-LT.png

Gynybos resursų agentūra kartu su Inovacijų agentūra 2023 m. sausio 19 d. kviečia Lietuvos gynybos ir saugumo sektoriaus įmones į informacinį seminarą apie galimybes dalyvauti JAV Gynybos departamento Gynybos inovacijų padalinio (Defense Innovation Unit - DIU) projektuose.

 

DIU yra prie JAV Gynybos departamento įsteigta įstaiga, siekianti pritaikyti komercinius produktus, sprendžiant įvairias technologines JAV kariuomenės problemas.  

Daugelyje šios organizacijos projektų gali dalyvauti ne tik JAV įmonės, bet ir kitų šalių atstovai, tarp jų ir Lietuvos įmonės.  

Šiuo metu DIU koncentruojasi šiose srityse: Artificial Intelligence, Autonomy, Cyber, Energy, Human Systems, Space.  

Daugiau apie organizaciją ir jos vykdomus projektus galite sužinoti čia: https://www.diu.mil/

 

Šio seminaro tikslas – tiesiogiai Lietuvos įmonėms perduoti informaciją, kaip jos gali pretenduoti tapti DIU projektų vykdytojais ir gauti finansavimą savo produktų vystymui gynybos srityje.  

Seminaro pranešėja: Katherine Koleski, Director of Global Partnerships at the Defense Innovation Unit.

 

Seminaras vyks nuotoliniu būdu 2023 m. sausio 19 d. 16:00 – 17:00 val.

 

Dalyvavimui seminare būtina registracija ir patvirtinimas. Seminaras bus uždaro pobūdžio, tad prisijungti galės tik patvirtinimus gavę asmenys. Registracijos formą rasite čia

 

Registracija vyksta iki sausio 13 d.