BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


INVEGA SKELBIA RIZIKOS KAPITALO FINANSINĖS PRIEMONĖS „MILINVEST“ FINANSŲ TARPININKO ATRANKĄ

Data

2021 05 19

Įvertinimas
0
119_4470bf7232076cdfbcd58395cd73eb1a.jpg

Kviečiame teikti paraiškas Gynybos investicijų fondo rizikos kapitalo finansinės priemonės „MILInvest“ finansų tarpininko atrankai.

Gynybos investicijų fondas buvo įsteigtas 2020 m. gruodžio 8 d. Krašto apsaugos ministerijai ir INVEGAI  pasirašius finansavimo sutartį. Jį administruoti pavesta INVEGAI.

Iš Gynybos investicijų fondo lėšų įgyvendinama finansinė priemonė „MILInvest“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti eksperimentinę plėtrą ir inovacinę veiklą gynybos ir saugumo srityje ir investuoti į startuolius ir įmones, veikiančias šiame sektoriuje. Finansinei priemonei „MILInvest“ skirta 13,5 mln. Eur valstybės biudžeto lėšų.

Finansų tarpininkai, norintys valdyti „MILInvest“ finansinę priemonę, yra kviečiami pateikti paraiškas INVEGAI iki 2021 m. rugpjūčio 16 d. Paraiškų pateikimo tvarką ir sąlygas rasite čia: https://invega.lt/kvietimai/kvietimai-tapti-finansu-tarpininkais/88/kvieciame-teikti-paraiskas-rizikos-kapitalo-finansines-priemones-milinvest-finansu-tarpininko-atrankai:1128