BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


BALTIC MILTECH SUMMIT 2021

Data

2021 09 14

Įvertinimas
4
Miltech-vizualika_web.png

Spalio 6-7 d. jau antrą kartą vyks tarptautinis gynybos technologijų renginys Baltic Miltech Summit, kuriame susitiks ir bendradarbiavimo galimybių ieškos Lietuvos, Baltijos regiono bei kitų NATO ir Europos sąjungos šalių gynybos pramonės atstovai, politikos formuotojai, mokslinių tyrimų centrai bei kariškiai.

Spalio 6 d. vyks tarptautinė konferencija apie pasaulines karinių technologijų vystymosi tendencijas, naujų technologijų kūrimo ir tiekimo grandinę, Europos gynybos fondo iniciatyvas, gynybos ekosistemos vystymą ir kt. Susitikti su potencialiais partneriais bus galima verslo susitikimų sesijos metu. Konferencija ir verslo susitikimai vyks gyvai (viešbutyje Radisson Blu Hotel Lietuva, Vilniuje) ir virtualiai. Daugiau informacijos: https://balticmiltech.com/ .

Spalio 7 d. Lietuvos kariuomenės Generolo Silvestro Žukausko poligone (Švenčionių r.) tarptautinėje ginkluotės parodoje bus sudarytos realios galimybės išbandyti įvairią ginkluotę ir karinę techniką atviroje lauko aplinkoje. Renginio metu vyksiančioje parodoje Lietuvos aukštųjų technologijų inovacijų stende bus pristatomi gynybos sektoriui skirti sprendimai. Daugiau informacijos: https://livefiringshow.com/ .

 

Norintys dalyvauti iki 2021 m. rugsėjo 24 d. turi užpildyti registracijos formą.