BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Renginiai

Hakatonai (technologijų kūrybinės stovyklos)

Gynybos technologijų kūrybos stovykla (hakatonas) – tai renginys, kai pasitelkiant mokslininkus, išradėjus, karybos entuziastus bei įvairių sričių ekspertus, kuriami inovatyvūs sprendimai gynybos sričiai ir Lietuvos kariuomenei. Organizuojant gynybos technologijų hakatonus siekiama skatinti gynybos technologijų vystymą ir gynybos pramonės ekosistemos kūrimąsi.

2019 m. balandžio 12-14 d. Ruklos įguloje organizuota pirmoji Lietuvoje gynybos technologijų kūrybos stovykla – hakatonas „DELTA1“, kurio metu daugiau nei 220 inovatorių sugeneravo 40 inovatyvių produktų idėjų. Penkios idėjos buvo apdovanotos Krašto apsaugos ministerijos piniginiais prizais, o dvi sulaukė specialių rėmėjų dovanų.

2019 m. spalio 25-27 d. Karinėse jūrų pajėgose kariniame laive „Jotvingis“ organizuotas hakatonas „DELTA NAVY“, kurio metu sugeneruota 11 inovatyvių idėjų Lietuvos karinėms jūrų pajėgoms ir buvo sukurti tokie produktų prototipai, kaip lazerinės komunikacijos tarp laivų sistemos, dronų ir personalo bei jo resursų valdymo sistemos. Trys idėjos buvo apdovanotos Krašto apsaugos ministerijos piniginiais prizais, o viena sulaukė specialios rėmėjų dovanos.

2021 m. lapkričio 12-14 d. įvyko Kibernetinio saugumo hakatonas „DELTA1

 

Tarptautinė karinių technologijų konferencija „Baltic Miltech Summit“

Krašto apsaugos ministerija, bendradarbiaudama su VšĮ „Versli Lietuva“, kas antrus metus (dėl pandemijos 2020 m. neįvyko) organizuoja tarptautinę karinių technologijų konferenciją „Baltic Miltech Summit”, kurioje kariuomenių ir gynybos pramonės ekspertai skaito pranešimus ateities gynybos technologijų, inovacijų, kibernetinio saugumo temomis, Baltijos šalių inovatyvios įmonės ir startuoliai demonstruoja savo produktus ir paslaugas.

2018 m. „Baltic Miltech Summit 2018” Vilniuje dalyvavo beveik 400 NATO kariuomenių, tarptautinės gynybos sektoriaus įmonių, investicinių fondų, mokslinių tyrimų centrų, technologinių startuolių ir inovatyvių kompanijų atstovų, organizuota gynybos technologijų ir inovatyvių produktų paroda.

2021 m. spalio 6 d. surengta konferencija „Baltic Miltech Summit 2021“.

Renginyje be tarptautinės konferencijos vyko diskusijos bei seminarai apie regionines ir tarptautines karines inovacijas, B2B (verslas-verslui) susitikimai. 

 

Ginkluotės paroda „Live firing show“

Parodos metu Pabradės poligone gynybos pramonė turi galimybę pademonstruoti įvairius ginklus, amuniciją, įrangą ir sistemas svarbiausiems sprendimų priėmėjams ir kariškiams, taip pat išbandyti ginklus ir karinę techniką atvirame lauke.

2021 m. spalio 7 d. surengta ginkluotės paroda „Live firing show 2021“. Renginys vyko šviesiu ir tamsiu paros metu. Parodą organizavo Gynybos paramos fondas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-08