BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Renginiai

2023 m. balandžio 25 d. vyks Krašto apsaugos ministerijos kartu su Inovacijų agentūra organizuojama tarptautinė karinių technologijų konferencija „Baltic Miltech Summit“ https://balticmiltech.com/

 

2023 m. balandžio 26 d. vyks Ginkluotės paroda „Live firing show“ https://livefiringshow.com/

 

Įvykę renginiai:

  • JAV Gynybos departamento renginys Lietuvos pramonei ’2022 https://gra.lrv.lt/lt/naujienos/lietuvos-pramones-atstovai-susipazino-su-galimybemis-dalyvauti-jav-gynybos-departamento-pirkimuose  
  • Baltic Miltech Summit’2021 https://balticmiltech.com/
  • Hakatonai (technologijų kūrybinės stovyklos):
    • 2021 m. lapkričio 12-14 d. įvyko Kibernetinio saugumo hakatonas „DELTA1“ https://delta1.lt/ .
    • 2019 m. spalio 25-27 d. Karinėse jūrų pajėgose kariniame laive „Jotvingis“ organizuotas hakatonas „DELTA NAVY“, kurio metu sugeneruota 11 inovatyvių idėjų Lietuvos karinėms jūrų pajėgoms ir buvo sukurti tokie produktų prototipai, kaip lazerinės komunikacijos tarp laivų sistemos, dronų ir personalo bei jo resursų valdymo sistemos. Trys idėjos buvo apdovanotos Krašto apsaugos ministerijos piniginiais prizais, o viena sulaukė specialios rėmėjų dovanos.
    • 2019 m. balandžio 12-14 d. Ruklos įguloje organizuota pirmoji Lietuvoje gynybos technologijų kūrybos stovykla – hakatonas „DELTA1“, kurio metu daugiau nei 220 inovatorių sugeneravo 40 inovatyvių produktų idėjų. Penkios idėjos buvo apdovanotos Krašto apsaugos ministerijos piniginiais prizais, o dvi sulaukė specialių rėmėjų dovanų.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-03