BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Europos gynybos fondas

Europos gynybos fondas yra Europos Sąjungos (ES) administruojamas fondas, sukurtas siekiant prisidėti prie ES gynybos stiprinimo ir efektyvesnio ES gynybos išlaidų panaudojimo.

Europos gynybos fondo tikslas – skatinti technologijų naujoves ir bendradarbiavimą Europos saugumo srityje, kad ES būtų viena iš keturių didžiausių gynybos srities tyrimų ir technologijų investuotojų pasaulyje.

Europos gynybos fondas finansavimą teikia moksliniams tyrimams (teikiama parama gynybos srities mokslinių tyrimų bendradarbiavimo projektams) bei plėtojimui ir įsigijimui (teikiama parama valstybėms narėms bendradarbiauti bendrai plėtojant ir įsigyjant gynybos įrangą bei technologijas).

 

Europos gynybos fondas įgyvendinamas per programas:

Europos gynybos fondo lėšos skiriamos paremti gynybos srities mokslinius tyrimus (finansuojama iki 100 proc. išlaidų), prototipų kūrimą (finansuojama iki 55 proc.), testavimą, sertifikavimą, technologijų vystymą (finansuojama iki 100 proc.). Europos gynybos fondas skatina mažas ir vidutines įmones dalyvauti gynybos srities projektuose. Finansavimą galės gauti mažiausiai trijų Europos Sąjungos ar asocijuotų valstybių subjektų vykdomi projektai.

 

Plačiau apie Europos gynybos fondą informaciją rasite čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-15