BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Informacijos apie pažeidimus teikimas

Į Gynybos resursų agentūrą prie Krašto apsaugos ministerijos gali kreiptis kiekvienas asmuo, turintis informacijos apie karių, krašto apsaugos sistemos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, daromus ar ketinamus daryti teisės pažeidimą (-us) (toliau – Informacija apie pažeidimus).

Informaciją apie pažeidimus galite pranešti pasitikėjimo telefonu (8 5) 261 2429 (visą parą) arba elektroniniu paštu [email protected]. Pranešimai priimami valstybine lietuvių kalba. Pateikdami Informaciją apie pažeidimus, nurodykite įvykio vietą, laiką ir kitas aplinkybes. Teikiant informaciją telefonu, skambutis apmokestinamas pagal ryšio tiekėjų nustatytus tarifus.

Siekiant užtikrinti pasitikėjimo telefonu pateiktos Informacijos apie pažeidimus užfiksavimą ir išsaugojimą, pateikiama informacija fiksuojama įrašant telefono pokalbį.

Kariai, krašto apsaugos sistemos valstybės tarnautojai ar darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, kuriems pagal pareigas tapo žinomas Informacijos apie pažeidimus turinys, užtikrina asmens duomenų ir Informacijos apie pažeidimus konfidencialumą.

Be to, atkreipiame dėmesį, kad kiekvienas asmuo turi teisę informaciją pateikti anonimiškai, t.y. nenurodydamas savo vardo, pavardės ir (ar) kontaktinių duomenų.

Primename, kad už šmeižtą ar melagingą kito asmens kaltinimą nusikalstamos veikos padarymu yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-10-23