NATO INOVACIJŲ CENTRAS PASKELBĖ INOVACIJŲ KONKURSĄ

Data

2019 09 02

Įvertinimas
0
NATOInnovationChallenge.jpg

NATO Sąjungininkų vadavietės (ACT) transformacijai NATO Inovacijų centras paskelbė naują inovacinių sprendimų konkursą „Inovacijos iššūkis“.

Konkurso idėjų temos – lyderystės įgūdžiai, sprendimų priėmimo gerinimas, žmogaus ir mašinos interakcija, mentalinis atsparumas.

Konkurse gali dalyvauti verslininkai, projektuotojai, inžinieriai, programuotojai, mokslininkai ir visi kiti, kurie gali pateikti inovacinius sprendimus minėtomis temomis.

Nuo 2017 m. dukart per metus vykstančio „Inovacijos iššūkis“ konkurso tikslas – ieškoti geresnių ir efektyvesnių būdų, kaip NATO galėtų atgrasyti potencialius saugumo iššūkius ir įveikti krizes. Šiam tikslui NATO siekia pasitelkti privataus sektoriaus kompanijų, taip pat asmenų ar jų komandų inovacines idėjas ir ekspertizę.

Dalyvavimas konkurse suteikia galimybę Lietuvos inovatoriams pristatyti savo inovacinius sprendimus ir idėjas. Konkurso laimėtojams ACT organizuoja dalyvavimą plataus masto NATO renginiuose. Laimėtojai taip pat gali gauti konkurso rėmėjų įsteigtą piniginį prizą, o konkursą laimėjęs sprendimas gali būti su ACT parama toliau vystomas ACT Inovacijų centro laboratorijoje.

Paraiškų pateikimo terminas – 2019 m. rugsėjo 30 d. Laimėtojai bus atrinkti 2019 m. spalio 29 d. Budapešte, Vengrijoje.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.