BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pareigos, kurias einant GRA privaloma deklaruoti privačius interesus

GYNYBOS RESURSŲ AGENTŪROS PRIE KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJOS DARBUOTOJŲ PAREIGŲ, KURIAS EINANTYS ASMENYS PRIVALO DEKLARUOTI PRIVAČIUS INTERESUS, SĄRAŠAS

 

1. Valstybės tarnautojų pareigos, nurodytos Gynybos resursų agentūros prie Krašto apsaugos ministerijos pareigybių, tarp jų ir pareigybių, kurias užimantiems asmenims reikia leidimų ar teisės dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministro 2017 m. rugpjūčio 30 d. įsakymu Nr. V-797  „Dėl Gynybos resursų agentūros prie Krašto apsaugos ministerijos pareigybių, tarp jų ir pareigybių, kurias užimantiems asmenims reikia leidimų ar teisės dirbti su įslaptinta informacija, sąrašo patvirtinimo“ (toliau – GRA prie KAM pareigybių sąrašas). 

2.  Profesinės karo tarnybos karių pareigos, nurodytos GRA prie KAM pareigybių sąraše.

3. Darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, paskirtų atlikti pirkimų komisijos nario pareigas ir (ar) atlikti supaprastintus pirkimus, ir (ar) dalyvaujančių atliekamose pirkimų procedūrose kaip ekspertai ar pirkimo iniciatoriai,  pareigos, nurodytos GRA prie KAM pareigybių sąraše.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-20