BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Naujienos

jltv.png
2023 05 24
Lietuvą pasiekė trečioji šarvuotųjų visureigių JLTV partija

Praėjusią savaitę Lietuvą pasiekė nauja šarvuotųjų visureigių JLTV ( angl. Joint Light Tactical Vehicle ) partija. Trečiojoje partijoje – 50 naujų Lietuvos kariuomenei skirtų visureigių.

Lietuvos-kariuomenes-nuotr.-4-scaled.jpg
2023 05 08
Baigiamas pėstininkų kovos mašinų „Vilkas“ pirmasis įsigijimo etapas: vasarą Lietuvą pasieks visos likusios mašinos

Krašto apsaugos ministerija baigia pėstininkų kovos mašinų „Vilkas“ įsigijimo pirmąjį etapą. Planuojama, kad vasarą Lietuvą pasieks paskutinės 23 pirmuoju etapu Lietuvos kariuomenei perkamos pėstininkų kovos mašinos.  

Untitled.png
2023 05 08
Lietuvos kariuomenei – nauja partija AROCS ir ZETROS sunkvežimių

Stiprinant Lietuvos kariuomenės gynybinius pajėgumus, įsigyjami specialiosios paskirties AROCS sunkvežimiai su komplektuojamomis dalimis ir sunkvežimiai ZETROS su kranais. Sutartis dėl 230 vienetų AROCS ir 141 vienetų ZETROS sunkvežimių įsigijimo Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos pasirašė su UAB „Veho Lietuva“. Bendra įsigijimo vertė – ...

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Sigitas Dzekunskas

Gynybos resursų agentūros prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius

Įstaigos kontaktai

Giedraičių g. 41, 09303 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 278 50 02
El. p. [email protected]