Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos verslo ir pramonės atstovams pristatyti Prancūzijos gynybos pramonės pajėgumai

Data

2019 12 13

Įvertinimas
0
download.jpg

Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos gruodžio 11 d. surengė seminarą, kuriame Lietuvos verslo ir pramonės asociacijų atstovams pristatyti Prancūzijos gynybos pramonės pajėgumai.

Renginį atidarė krašto apsaugos viceministras Eimutis Misiūnas kartu su Prancūzijos ambasadore Lietuvoje Claire Lignieres-Counathe. „Džiaugiuosi, kad seminaras sulaukė dėmesio tiek iš Lietuvos, tiek ir iš Prancūzijos gynybos pramonės atstovų. Matau dideles galimybes abiejų šalių gynybos pramonės atstovams bendradarbiauti įgyvendinant naujus projektus“, - sakė viceministras.

Prancūzijos gynybos pardavimų ir technologijų agentūros atstovai pabrėžė šalių įmonių bendradarbiavimo su Lietuvos verslu ir pramonės įmonėmis svarbą ateityje. Kooperavimasis ir bendradarbiavimas gali būti sėkmingai įvertintas įsiliejant į Europos Gynybos fondo kontekstą.

Europos Gynybos fondas yra steigiamas Europos komisijos iniciatyva, jis startuos 2021 m. Planuojama skirti dideles lėšas ES šalių verslo įmonėms, ypač smulkiam ir vidutiniam verslui dalyvauti gynybos srities tyrimų ir technologijų projektuose.

Europos gynybos fondas sukurs unikalią galimybę įsitraukti į tarptautinius projektus, užmegzti naudingus ryšius su PRIME įmonėmis, gerai pasirodžius ne tik išvystyti/sukurti naują produktą bei ir įsitraukti į stambesnių korporacijų tiekimo grandines.

Informacinio renginio metu buvo suorganizuoti beveik 30 B2B susitikimų, kurių metu Prancūzijos gynybos pramonės įmonės mezgė ryšius su Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės atstovais.

 

Nuotrauka:  Giedrė Maksimovicz /KAM