Baltic Miltech Summit 2020

Data

2020 02 06

Įvertinimas
0
miltech LOGO.JPG

2020 metų kovo 31 – balandžio 1 dienomis jau antrą kartą vyks tarptautinis karinių technologijų renginys „Baltic Miltech Summit“.  Šio renginio tikslas sudaryti galimybes susitikti ir ieškoti bendradarbiavimo galimybių Lietuvos, NATO bei Europos sąjungos  šalių gynybos sektoriaus atstovams, politikos formuotojams, mokslinių tyrimų centrams bei inovatoriams.

Dviejų dienų renginį sudarys tarptautinė konferencija, panelinės diskusijos bei seminarai apie regioninę ir tarptautinę karinių inovacijų kooperaciją, B2B susitikimai, tinklaveikos renginiai ir praktinė dalis – amunicijos ir technikos demonstracijos poligone.

Viena svarbiausių renginio dalių bus B2B verslo susitikimai, kurių metu renginio dalyviai turės galimybę pristatyti savo kurtus produktus ir paslaugas NATO kariuomenių oficialiems atstovams, stambioms gynybos sektoriaus korporacijoms ir investiciniams fondams.

Tarptautinėje konferencijoje tarptautinių gynybos korporacijų atstovai diskutuos temomis apie   pasaulinės tendencijas karybos srityje, bendradarbiavimo tarp gynybos sektoriaus subjektų stiprinimą ir modelius, kitais aktualiais klausimais.

Preliminari renginio programa:

2020 m. kovo 31 d., Vilnius

  • Tarptautinė konferencija
  • B2B susitikimai
  • Tinklaveikos renginiai

Daugiau informacijos: Baltic Miltech Summit 2020

2020 m. balandžio 1 d., Pabradė, Generolo Silvestro Žukausko poligonas

Daugiau informacijos: Live Firing Show – 01 April, 2020

Kontaktas pasiteiravimui ir registracijai:

Monika Glinskytė, el. p. m.glinskyte@enterpriselithuania.com, tel. +370-684-05202